رفتن به محتوای اصلی
x

 

GMTSAR =  6.1, 6.2.2, 6.3

GMT =  5.4.5, 6.2.0, 6.4.0

 

GMTSAR یک سیستم پردازش InSAR منبع باز (مجوز عمومی عمومی گنو) است که برای کاربران آشنا با ابزارهای نقشه برداری عمومی (GMT) طراحی شده است. کد به زبان C نوشته شده است و در هر رایانه ای که GMT و NETCDF در آن نصب شده باشد، کامپایل می شود.

 

نسخه 11.0.4

 

Geant4 ابزاری برای شبیه سازی عبور ذرات یا تشعشع از ماده است. برنامه‌های کاربردی ساخته شده بر روی Geant4 می‌توانند هر تنظیم یا آشکارساز و منبع تشعشعی را شبیه‌سازی کنند و خروجی انتخاب شده از مقادیر فیزیکی را به دلیل تعامل ذرات منبع و ثانویه‌ها با مواد راه‌اندازی ثبت کنند.

 

نسخه 5.0.0

 

DL_POLY یک نرم‌افزار شبیه‌سازی دینامیک مولکولی کلاسیک (MD) است که در آزمایشگاه Daresbury توسط I.T. تودوروف، دبلیو اسمیت، ا.م. النا و دیگران توسعه داده شده است.

 

نسخه های 1.2.3, 1.2.5

 

AutoDock Vina یک برنامه منبع باز برای انجام اتصال مولکولی است. در ابتدا توسط دکتر اولگ تروت در آزمایشگاه گرافیک مولکولی (در حال حاضر CCSB) در موسسه تحقیقاتی اسکریپس طراحی و اجرا شد.

 

نسخه 4.2.6

 

AutoDock مجموعه ای از ابزارهای اتصال خودکار است. این برای پیش‌بینی چگونگی اتصال مولکول‌های کوچک، مانند سوبستراها یا داروها، به گیرنده‌ای با ساختار سه بعدی شناخته شده طراحی شده است. در طول سال‌ها، برای افزودن قابلیت‌های جدید، اصلاح و بهبود یافته است و موتورهای متعددی توسعه یافته‌اند.

 

نسخه 19.10.12

 

AIMAll یک بسته نرم افزاری شیمی کوانتومی با استفاده آسان، دقیق، قابل اعتماد و کارآمد برای انجام تحلیل های جامع، کمی و بصری QTAIM سیستم های مولکولی - با شروع از داده های تابع موج مولکولی است.

 

نسخه 2.6.4

 

Gambit مجموعه ای منبع باز از ابزارها برای انجام محاسبات در نظریه بازی است. با Gambit می‌توانید مدل‌های بازی را بسازید، تجزیه و تحلیل کنید و کاوش کنید.

از رابط گرافیکی Gambit برای دریافت شهود در مورد بازی های ساده استفاده کنید، یا از ابزارهای خط فرمان و افزونه Python برای پشتیبانی از تحقیقات و برنامه های کاربردی در سطح جهانی خود استفاده کنید.

تحت نظارت وف ایرانی